Gry terenowe

Bukanier

Usługi

 

Gra na orientację:

 

Autorska mechanika. Połączenie gry miejskiej oraz biegu na orientację. Na wyznaczonym mapą terenie, grupy muszą odnaleźć punkty za pomocą kompasu oraz koordynatów podanych na karcie gry. Eksplorują odwiedzaną przestrzeń, poszukują znaków oraz odpowiadają na zagadki związane z odnalezionymi lokacjami. Najszybsza drużyna zbiera skarb. Gra w grupach 1-4 osób.

 

Gra miejska:

 

Rozrywka w formacie wydarzenia z żywymi postaciami na trasie oraz zadaniami wymagającymi współpracy całego zespołu. Doskonale sprawdza się jako narzędzie wspomagające team building w firmach i organizacjach. Temat gry może być dostosowany do potrzeb klienta lub wybrany z gotowych i sprawdzonych scenariuszy.

 

Gra turystyczna:

 

Forma wykorzystująca scenariusz, mechanikę oraz kartę gry. Możliwa do przeprowadzenia bezobsługowo lub z osobą koordynującą start/metę. Przykłady zastosowania: w turystyce jako alternatywna forma zwiedzania miasta/terenu; w branży wydarzeń jako atrakcja towarzysząca; w edukacji jako element grywalizacyjny przedmiotu - najczęściej powtórzenie materiału.

 

Strefa gier:

 

Interaktywna wystawa w której uczestnicy mają okazję dowiedzieć się więcej o historii i pochodzeniu gier. Przy stanowiskach znajdują się opisy zawierające ciekawostki, czas powstania oraz region świata z którego pochodzą eksponaty. Strefa gier to także doskonała okazja do wypróbowania i zmierzenia się w rozgrywkach z innymi zawodnikami.

 

Warsztaty:

 

Podczas spotkania każdy z uczestników stworzy grę terenową. Warsztat jest podzielony na pięć bloków: teoria gier; research internetowy; temat oraz mechanika gry; dokumentacja w terenie; wykorzystanie wybranych narzędzi do stworzenia mapy i karty gry. Szukaj na naszych mediach społecznościowych terminów i miejsc lub zamów warsztat dla grupy (do 15 osób).

 

Pomysł na grę?

 

Przedstawione formy są najpopularniejszymi usługami jakie możemy zaoferować, jednak nie jedynymi. Tworzymy gry indoor/outdoor, planszowe, na przeglądarkę, na aplikację, grywalizujemy procesy edukacyjne oraz wiele innych. Jeśli masz pomysł i uważasz, że gra będzie najlepszą formą zrealizowania Twojego celu to skontaktuj się z nami. Omówimy i doradzimy.

Odwiedź nas:

Bukanier 2024